KOMPLETY Z JEDNĄ MASZYNKĄ

Nowe, kompletne i bezpieczne zestawy do wykonywania tatuażu na ludzkiej skórze. Zestawy składają się z: jednej maszynki uniwersalnej CEWKOWEJ albo z jednej maszynki uniwersalnej ROTACYJNEJ z systemem DRAGON, zasilacza analogowego z start stopką i clip cord (z okablowaniem bądź z zasilaczem prosto od Producenta z Wielkiej Brytanii – Jokers Tattoo...

Nowe, kompletne i bezpieczne zestawy do wykonywania tatuażu na ludzkiej skórze. Zestawy składają się z: jednej maszynki uniwersalnej CEWKOWEJ albo z jednej maszynki uniwersalnej ROTACYJNEJ z systemem DRAGON, zasilacza analogowego z start stopką i clip cord (z okablowaniem bądź z zasilaczem prosto od Producenta z Wielkiej Brytanii – Jokers Tattoo Ltd z wyświetlaczem LCD przystosowanym do maszynek cewkowych jak i maszynek rotacyjnych (zasilacz z wtyczką do polskich gniazdek oraz z start stopką do odpalania maszynki) charakteryzujący się wysoką jakością wykonania i odpowiednią mocą wraz z wszystkimi potrzebnymi akcesoriami.

Więcej
  • KOMPLETY Z MASZYNKĄ...

    Nowe, kompletne i bezpieczne zestawy do wykonywania tatuażu na ludzkiej skórze. Zestawy składają się z: jednej maszynki uniwersalnej (CEWKOWEJ), zasilacza analogowego z start stopką i clip cord (z okablowaniem bądź z zasilaczem prosto od Producenta z Wielkiej Brytanii – Jokers Tattoo Ltd z wyświetlaczem LCD przystosowanym do maszynek cewkowych jak i maszynek rotacyjnych (zasilacz z wtyczką do polskich gniazdek oraz z start stopką do odpalania maszynki) charakteryzujący się wysoką jakością wykonania i odpowiednią mocą wraz z wszystkimi potrzebnymi akcesoriami.

  • KOMPLETY Z MASZYNKĄ...

    Prosto od producenta, kompletne i bezpieczne zestawy do tatuażu z maszynką:  typu Pen na kartridże czy zestaw z maszynką ROTACYJNĄ uniwersalną albo z systemem DRAGON.  Zestaw z maszynką typu PEN jest wyposażony w najnowszą i zarazem najbardziej profesjonalną maszynkę do tatuażu. Maszynki typu PEN dostępne w naszym sklepie to model CK BlackAngel wyposażone są w trwały i mocny silnik Mabuchi Motor. Natomiast zestaw z lekką, mocną i wysokiej jakości uniwersalną maszynką ROTACYJNĄ czy bardziej zaawansowaną maszynką z systemem DRAGON (z dwoma podpięciami na zwykłe przyłącza bądź RCA) sprawdzi się przy cieniowaniu bądź konturowaniu tatuażu. Do zestawów dołączone będą wszystkie niezbędne akcesoria wraz z oryginalnym zasilaczem od Jokers Tattoo Ltd z wyświetlaczem LCD przystosowanym do maszynek cewkowych jak i maszynek (zasilacz z wtyczką do polskich gniazdek oraz z start stopką do odpalania maszynki)