Zestawy Do Tatuażu

Zestawy do tatuażu – oferujemy kompletne i bezpieczne zestawy „szkoleniowe” oraz profesjonalne do wykonywania tatuażu. W zestawie znajdą się wszystkie potrzebne rzeczy do rozpoczęcia przygody z tatuażami. Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą – jeśli masz jakie kol wiek pytania, napisz do nas.

 • KOMPLETY Z JEDNĄ MASZYNKĄ

  Nowe, kompletne i bezpieczne zestawy do wykonywania tatuażu na ludzkiej skórze. Zestawy składają się z: jednej maszynki uniwersalnej CEWKOWEJ albo z jednej maszynki uniwersalnej ROTACYJNEJ z systemem DRAGON, zasilacza analogowego z start stopką i clip cord (z okablowaniem bądź z zasilaczem prosto od Producenta z Wielkiej Brytanii – Jokers Tattoo Ltd z wyświetlaczem LCD przystosowanym do maszynek cewkowych jak i maszynek rotacyjnych (zasilacz z wtyczką do polskich gniazdek oraz z start stopką do odpalania maszynki) charakteryzujący się wysoką jakością wykonania i odpowiednią mocą wraz z wszystkimi potrzebnymi akcesoriami.

 • KOMPLETY Z DWOMA...

  Bezpieczne zestawy, kompletne do wykonania tatuażu na ludzkiej skórze składające się z dwóch maszynek wraz z potrzebnymi pozostałymi rzeczami. Znajdziecie tutaj 3 rodzaje zestawów maszynek rotacyjnych, mieszanych czy cewkowych. Poszczególne zestawy składają się z dwóch lekkich, wysokiej jakości maszynek rotacyjnych z systemem DRAGON i z systemem STEALTH, zestaw mieszany z jedną podstawową maszynką cewkową REDIX i jedną maszynką rotacyjną z systemem DRAGON, zestaw bardziej profesjonalny składający się z maszynki uniwersalnej LINER SHADER i maszynki rotacyjnej DRAGON i ostatni zestaw z dwoma maszynkami cewkowymi LINER i SHADER mających po 10 zwojów.  Każdy zestaw będzie wyposażony w oryginalny zasilacz z wyświetlaczem LCD od Jokers Tattoo Ltd przystosowany do maszynek cewkowych jak i maszynek rotacyjnych bądź w zwykły analogowy zasilacz (zasilacz z wtyczką do polskich gniazdek oraz z start stopką do odpalania maszynki). W komplecie znajdziecie wszystkie potrzebne akcesoria do zestawów. Dołączamy również materiały z gotowymi wzorami, szablonami czy gotowymi kursami, informacjami potrzebnymi przy tatuowaniu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

 • KOMPLETY Z TRZEMA...

  Bezpieczne, renomowane, certyfikowane, kompletne i co najważniejsze NOWE zestawy od JokersTattoo do robienia tatuażu na ludzkiej skórze. W sprzedaży mamy zestawy składające się z trzech profesjonalnych cewkowych maszynek bądź zestaw składających się z dwóch maszynek cewkowych i jednej rotacyjnej. Do zestawów, w zależności od wyboru dołączony jest zasilacz analogowy czy zasilacz z czerwonym wyświetlaczem LCD wraz okablowaniem i start stopką. W skład każdego oferowanego zestawu wchodzą pigmenty, igły, kubeczki na tusze, aluminiowe gryfy, rękawiczki i inne akcesoria.

 • KOMPLETY PRO Z...

  Kompletne zestawy wraz z poradnikiem do wykonywania tatuażu na ludzkiej skórze. Zestawy są bezpieczne, certyfikowane i co najważniejsze NOWE składające się z czterech maszynek wraz z potrzebnymi pozostałymi rzeczami. W ofercie mamy zestawy z dwoma maszynkami cewkowymi i dwoma rotacyjnymi, zestaw z czterema maszynkami cewkowymi, zestaw z czterema maszynkami rotacyjnymi. Do zestawu składającego się z czterech maszynek do tatuażu jest zasilacz Hurricane Lcd, wykonany z wysokiej jakości materiałów, wysokiej jakości systemu zasilania i nie przegrzewający się. Zestawy pakowane są w metalową bądź drewnianą walizkę, która pomieści wszystkie akcesoria wchodzące w skład całego zestawu. Przesyłamy do Państwa na e-mail wiadomość z gotowymi wzorami, szablonami do wydruku oraz z e-bookami i filmikami instruktażowymi.

 • Indywidualny Zestaw...

  Indywidualny Zestaw przygotowany pod Twoją rękę i portfel.

  Co to znaczy po prostu do nas napisz podaj swój budżet powiedz w skrócie na jakich maszynkach ci zależy zostaw do siebie nr kontaktowy zadzwonimy porozmawiamy i coś razem złożymy tak abyś był w pełni zadowolony.

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji