Maszynki Do Tatuażu

Maszynki do tatuażu swój początek miały w Stanach Zjednoczonych w 1876r. Maszynka wykonana głównie jest z metalu (mosiądzu) lub aluminium. Metalowe części w maszynkach to zwoje, rama, sprężyny, regulowane śruby, rurka z uchwytem i elementy mocujące igły.

W tej kategorii znajdują się maszynki do wykonywania tatuażu – cewkowe, które są najtańsze, ...

Maszynki do tatuażu swój początek miały w Stanach Zjednoczonych w 1876r. Maszynka wykonana głównie jest z metalu (mosiądzu) lub aluminium. Metalowe części w maszynkach to zwoje, rama, sprężyny, regulowane śruby, rurka z uchwytem i elementy mocujące igły.

W tej kategorii znajdują się maszynki do wykonywania tatuażu – cewkowe, które są najtańsze, jednocześnie najcięższe, maszynki rotacyjne, które są droższe, ale jednocześnie lżejsze i mniej niszczące skórę, i maszynki typu pen – przypominające wyglądem i precyzją działania długopisu.

Więcej
 • Cewkowe

  Maszynki cewkowe do tatuażu – to urządzenie ręczne, zwane potocznie „pistoletem” do tatuażu. Rama maszynki jest solidna, stabilna i dość ciężka. W skład maszynki wchodzi: najwyższej jakości przewodzące pary zwojów (od 8 do 16 zwojów), sprężyny, rurka z imadłem, uchwyt, śruby, oprawa i uchwyt igły. Jest to najtańszy model maszynek do tatuażu, o wysokiej mocy i równie wysokiej wydajności. Przy rysowaniu większych tatuażu jest ciężka w utrzymaniu przez dłuższy czas. Maszynka cewkowa jest przeznaczona głównie do wykonywania wypełnień i cieni tatuażu, ale również sprawdzi się w wykonaniu linii i kontur po wymianie sprężyn i odpowiedniej regulacji.

 • Rotacyjne Klasyczne

  Maszynki rotacyjne do tatuażu – urządzenie przeznaczone głównie do konturowania bądź cieniowania tatuażu. Jedyną rzeczą możliwą do regulacji w maszynce rotacyjnej jest napięcie. Są modele maszynek dostosowanych do pracy z igłami tradycyjnym i modułowymi – typu cartridge. Rama maszynki jest trwała, z lekkiego aluminium, nie przegrzewa się, jest bardzo cicha. Większość maszynek rotacyjnych charakteryzuje się precyzją wykonania, eleganckim i ładnym wyglądem.

 • Rotacyjne Typu Pen

  Maszynka do tatuażu typu PEN – jest to maszynka na kartridże, sprawdzi się idealnie w wykonywaniu makijażu permanentnego jak i tatuażu tradycyjnego. W naszej ofercie znajdziecie maszynki z hybrydowym systemem, które są połączeniem maszynek rotacyjnych z maszynkami do makijażu. Maszynka Pen jest kompatybilna z większością kartridży modułowych dostępnych w naszym sklepie czy u innych osób sprzedających artykuły do wykonywania tatuażu. Praca nad tatuażem jest idealnie prosta, przypominająca pisanie długopisem. Maszynka nie przegrzewa się, sprawdza się w pracy ciągłej, jej prosty kształt sprawia, że ręka nie męczy się szybko i pozwala na wykonanie precyzyjnie kontur, cieni czy wypełnień tatuażu. Maszynka składa z kabla zasilającego i maszynki „pen”.

 • Cewkowe Pro
 • Rotacyjne Pro
 • Maszynki Custom

  Maszynki do tatuażu typu CUSTOM -  są to maszynki unikatowe ,jedyne w swoim rodzaju nie produkowane seryjnie często powstaje tylko jeden egzemplarz.

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji